Szkoła Podstawowa

im. prof. Szczepana A. Pieniążka w Miedniewicach

tel: (46) 833 14 90 / e-mail: sekretariat@spmiedniewice.org

Szanowni Państwo,

Szkoła została zgłoszona do projektu badawczego MŁODE GŁOWY, dotyczącego poczucia własnej wartości i sprawczości. MŁODE GŁOWY to inicjatywa Fundacji UNAWEZA założonej przez Martynę Wojciechowską, realizowana przez Fundację Dbam o Mój Zasięg. Ma na celu szerokie zbadanie stanu psychicznego dzisiejszej młodzieży, a następnie stworzenie na bazie wyników kampanii edukacyjnej dla młodych ludzi, rodziców i nauczycieli.

        Głównym celem działań jest dokonanie oceny poziomu poczucia własnej wartości oraz sprawczości przez młodzież szkolną z uwzględnieniem czasu zdalnej edukacji i pandemii koronawirusa. Badanie jest całkowicie anonimowe i dobrowolne, zaś uzyskane wyniki stanowić będą podstawę do wypracowania praktycznych rekomendacji wspierających młodzież w okresie dojrzewania, jak również będą podstawą do przygotowania ogólnopolskiej kampanii społecznej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkami:

Młode Głowy® [Projekt badawczy] (mlodeglowy.pl),

MŁODE GŁOWY (unaweza.org), MŁODE GŁOWY! (zobaczjestem.pl),

BADANIE I KAMPANIA DOTYCZĄCE ZDROWIA PSYCHICZNEGO, POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI WŚRÓD MŁODYCH LUDZI – Fundacja Dbam o Mój Z@sięg (dbamomojzasieg.pl)

        Uczniowie otrzymają zgody, które należy podpisać i zwrócić do psychologa, pedagoga szkolnego lub sekretariatu szkolnego. Zachęcamy do wyrażenia zgód, ponieważ większa liczba przebadanych uczniów podniesie wiarygodność wyników badań szkolnej społeczności.

Z góry dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w projekcie.

Pozdrawiamy

Piotr Wójcik

Monika Krupa

Lidia Walendzik-Krajewska

Dodaj komentarz