osiągnięcia uczniów


2017/2018

Paulina Kowalska - III miejsce w gminnym konkursie czytelniczym 
                                  „ W kręgu baśni i fantastyki Clive’a Lewisa”
 

Aleksandra  Skrzypińska- III miejsce w konkursie  ortograficznym 
                               „ Gminny Mistrz Ortografii 2018”

 

2016/2017


Natalia Ruktowska - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej - 

                                    etap gminny, udział w etapie powiatowym

 

 2015/2016

Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów

"Bezpiecznie na wsi"

Grupa starsza:

1.Aleksandra Szymańska, 2.Wiktoria Broniarek, 3.Oliwia Lankiewicz

Grupa młodsza:

1.Emilia Wieprzkowicz, 2.Anna Mateńko, 3.Bartosz Skrzeczkowski

"Bolimowski Park Krajobrazowy- Mała Ojczyzna"

1.Mikołaj Bednarek(kl.III), 2.Karolina Dąbrowska(kl.III), 3.Rybkowska Natalia(kl.II) i Patrycja Wypych(kl.III)

"Leśna rodzina"

1.Chtyniewicz Mateusz - grupa młodsza

1.Emilia Wieprzkowicz - grupa starsza

Oktawia Ciesielska (kl. VI)- wyróżnienie w konkursie ortograficznym "Powiatowy Mistrz Ortografii".

Bednarek Mikołaj (kl.III)- II miejsce w Gminnym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"

Wiedeński Maksymilian (kl.IV)- III miejsce w  Gminnym konkursie plastycznym  "Zapobiegajmy pożarom"

Galiński Jakub (kl.V), Osówniak Mateusz (kl.V), Skrzypińska Aleksandra (kl.V), Pruk Weronika (kl.V), Bednarek Jakub(kl.VI), Szymański Marcel(kl.VI), Skrzypińska Paulina (kl.VI), Mońka Adrian (kl.VI) -I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej.

Osówniak Mateusz (kl.V), Raróg Szymon (kl.V), Trębski Michał (kl.V), Galiński Jakub (kl.V), Wieprzkowicz Dawid (kl.IV), Szymański Marcel (kl.VI), Mońka Adrian(kl.VI), Bednarek Jakub (kl.VI) - I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej.

Bednarek Jakub (kl.VI), Szymański Marcel (kl.VI), Ciesielska Oktawia (kl.VI), Nartanowicz Aleksandra (kl.VI)- III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego.

Oktawia Ciesielska (kl.VI) - I miejsce w konkursie ortograficznym "Gminny Mistrz Ortografii 2016".

Galiński Jakub (kl.V)- I miejsce w Gminnym Konkursie plastycznym pt." Czy to bajka czy nie bajka"

Sujkowski Damian (kl.IV) -II miejsce w Gminnym Konkursie plastycznym pt." Czy to bajka czy nie bajka"

Szymańska Aleksandra (kl.IV) - wyróżnienie w Gminnym Konkursie plastycznym pt." Czy to bajka czy nie bajka"

Pruk Dominika (kl.III)- I miejsce w  Gminnym Konkursie plastycznym pt." Czy to bajka czy nie bajka"

Kamińska Julia (kl.I)- III miejsce w Gminnym Konkursie plastycznym pt." Czy to bajka czy nie bajka"

WYRÓŻNIENIA

Kalisiak Mikołaj(kl.III), Żak Laura(kl.I), Kalisiak Miłosz (kl.I).

2015.

Oktawia Ciesielska(kl. V)- II miejsce w konkursie ortograficznym „ Gminny Mistrz Ortografii 2015”

Izabela Kamińska(kl. VI)- III miejsce w konkursie ortograficznym „ Gminny Mistrz Ortografii 2015”

Izabela Kamińska(kl. VI)- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego LZS w tenisie stołowym

Krystian Wieprzkowicz(kl. VI)- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego LZS w tenisie stołowym

Zuzanna Biernat(kl. VI)- II miejsce Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego LZS w tenisie stołowym

Rafał Szmigielski (kl. II)- II miejsce w konkursie plastycznym "Żyjmy zdrowo na sportowo"

Moskwa Wiktoria (kl. III)-II miejsce w konkursie plastycznym "Żyjmy zdrowo na sportowo"

Burzyński Hubert (kl. II), Ciucias Julia (kl. "O"), Laura Żak (kl." O")- wyróżnienie w konkursie „Pszczoły i inne owady zapylające Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i okolic”. 

2014 

- Karolina Michalska (kl. VI)–wyróżnienie w konkursie plastycznym „ Taka była Maria Rodziewiczówna”- pisarka w oczach przyjaciółki Jadwigi Skirmunttówny.

- Kamila Piotrowska (kl. VI)– wyróżnienie w konkursie plastycznym „ Taka była Maria Rodziewiczówna”- pisarka w oczach przyjaciółki Jadwigi Skirmunttówny.

-  Jakub Podrażka - wyróżnienie w konkursie ortograficznym organizowanym przez         Szkołę Podstawową nr 2 w Skierniewicach

-Jakub Podrażka - I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy "Zapobiegamy Pożarom"

- Piotr Kowalski -   II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy "Zapobiegamy Pożarom"

- Maja Adamczyk - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym  "Zapobiegamy Pożarom"

- Sara Szczepanik - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękno przyrody w twórczości Marii Rodziewiczówny"

- Karolina Dąbrowska (kl  I)- III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym  "Zapobiegamy Pożarom"

- Mikołaj Bednarek (kl I) – wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Ptaki i inne latające  cudaki” organizowanym przez MOK w Skierniewicach

- Ciesielska Oktawia, Markowska Wiktoria, Nartanowicz Aleksandra (kl  IV)–  II miejsce w konkursie plastycznym ,,Ptaki i inne latające  cudaki”  organizowanym przez  MOK w Skierniewicach

- Izabela Kamińska- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym w kat. „ Młodzik”

- Zuzanna Biernat- II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym w kat. „ Młodzik”

 

 2013 

- Piotr Kowalski -   I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy "Zapobiegamy Pożarom"

- Paulina Mrówczyńska, klasa ,,0” - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegamy pożarom”  

- Patrycja Wypych, klasa ,,0” - II miejsce w konkursie plastycznym ,,Segreguję , oszczędzam nie marnuję”  organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach

- Patrycja Wypych, Oliwia Michalska , klasa ,,0” - wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Co szumi...”  organizowanym przez  Poradnię Psychologiczno  -Pedagogiczną w Skierniewicach

2012 

Jarosław Wieprzkowicz I miejsce w finale " Czwartków Lekkoatletycznych" 
    w biegu  na 1000 m.- brał również udział w Ogólnopolskim Finale.

 - Piotr Kowalski I miejsce w finale " Czwartków Lekkoatletycznych" 
    w biegu  na 1000 m.- brał również udział w Ogólnopolskim Finale.

- Praca uczniów klasy trzeciej (Karolina Michalska, Jakub Skrzeczkowski,  
Kinga Wieprzkowicz, Krystian Wieprzkowicz, Bartłomiej Zając ) zajęła  pierwsze     miejsce w województwie łódzkim w konkursie plastycznym "Fundusze europejskie w drodze do szkoły".

2011

 - Daniel Bobrowski I miejsce w finale " Czwartków Lekkoatletycznych" 
          w biegu  na 60 m.- brał również udział w Ogólnopolskim Finale.

  -Jarosław Wieprzkowicz I miejsce w finale " Czwartków Lekkoatletycznych" 
             w biegu  na  1000 m.

  - Konrad Starczyk - I miejsce w finale " Czwartków Lekkoatletycznych" 
             w biegu  na 1000 m.

2010- Turniej Zabawowo Sportowy dla klas V-VI-  1 etap-III miejsce

         I  miejsce w gminnym „czwórboju lekkoatletycznym” dziewcząt i chłopców

         II miejsce w gminnych rozgrywkach piłkę nożną halową chłopców.

         I miejsce w gminnym turnieju w piłkę siatkową kl.IV-VI

2008 - II miejsce w gminnych rozgrywkach w piłkę siatkową,

          III miejsce w gminnych rozgrywkach w piłkę nożną.

2007  

- II miejsce w Ogólnopolskim konkursie matematycznym Edi – Rafał Pakuła  

-Turniej o Puchar Marszalka Województwa Łódzkiego o prezesa PZPN –II miejsce

- I miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej dziewcząt i chłopców

- II miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej „Piłkarskie Piątki” w kategorii dziewcząt

- III miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej „Piłkarskie Piątki” w kategorii chłopców.

- I miejsce w gminnym „Czwórboju L.A”

- I miejsce w powiatowych zawodach w „Czwórboju L.A” w kategorii dziewcząt
– Paulina Grzegdala - II miejsce w finale wojewódzkiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”
-„Świąteczne klimaty”- Paulina Grzegdala 


       

EB
www.000webhost.com